2024, 03 28, 12:20:11

Szerző Téma: Omnia II Androiddal  (Megtekintve 514170 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6500 Dátum: 2012, 08 19, 23:24:27 »
Sziasztok .
Van egy O2-m amit árulok, de nézem,hogy van még itt mozgás. Lenne egy kérdésem,érdemes görcsölni az O2 droidosításával? Lesz olyan mint mondjuk egy ZTE BLADE sebességbe ? (nyílván nem az SGS2-mhez mérném) Működik minden rendesen? Legalább annyira pörög a telefon mint mondjuk egy MS3.5-el?
Ez már 2.3.5 feletti droid verzió?
Mert lehet akkor szórakoznék vele egy kicsit.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető LexXx

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Debrecen
  • PDA: Samsung Omnia 2 GTI-8000
  • PDA ROM: PDA:I8000NXXIL3 CSC:I8000TMHIL3 Telefon : I8000BOIL1
  • Skype: -------------
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6501 Dátum: 2012, 08 20, 09:33:20 »
Köszönöm a segítséget,de még mindig nem világos valami.
A leírásban,ha kártyára akarom tenni,senki nem mondta hogy előtte ext4-re kell formázni a kártyát.
Azért is estem neki,mert állítólag automatikus a telepítés és mindent csinál magától.

Nem elérhető LexXx

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Debrecen
  • PDA: Samsung Omnia 2 GTI-8000
  • PDA ROM: PDA:I8000NXXIL3 CSC:I8000TMHIL3 Telefon : I8000BOIL1
  • Skype: -------------
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6502 Dátum: 2012, 08 20, 10:01:59 »
A 4 Gb-os kártyát formáztam EXT4-re.betettem a telóba,és a My Storage-ről az O2 mappában lévő androidinstallt elindítottam.Ugyan az a hibaüzenet jön megint....
Honnan tudom meg azt hogy Class hanyas a kártya?

Nem elérhető Cornetto72

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 1771
  • Nem: Férfi
  • Néha be-be néző...
    • PDA fórum
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Samsung S1,S2,S6,S7dual,S8,DEX+Gear S1+VR2017,Gear 360, iphone4s,5SE,iPod 6G , iPad PRO 9,7 4G, Nexus7 II Gen.
  • Skype: maxximus19720315
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6503 Dátum: 2012, 08 22, 21:54:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 4 Gb-os kártyát formáztam EXT4-re.betettem a telóba,és a My Storage-ről az O2 mappában lévő androidinstallt elindítottam.Ugyan az a hibaüzenet jön megint....
Honnan tudom meg azt hogy Class hanyas a kártya?
Ra van irva:-)
Egy kicsi karikaba egy szam,alig lathato,olyan pici.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6504 Dátum: 2012, 08 23, 07:58:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a segítséget,de még mindig nem világos valami.
A leírásban,ha kártyára akarom tenni,senki nem mondta hogy előtte ext4-re kell formázni a kártyát.
Azért is estem neki,mert állítólag automatikus a telepítés és mindent csinál magától.
igen,így van.Azt viszont leírták,hogy ez egy buherált cucc, úgyhogy bármi megtörténhet. Azt se írták,hogy csak bizonyos WinMo-s ROM-mal működik,mégis volt itt olyan hsz,pár oldallal előbb,hogy semmi nem ment, pedig 8gigás class6os kártya volt,ext4re formázva,stb. Aztán lecserélte aWinMo-s ROM-ot, és gond nélkül felment a droid.
A lényeg: amiket itt írogatnak neked,hogy min 4, de inkább 8 giga, meg hogy class 2-4es kártyával ne is próbálkozz, az tapasztalati úton szerzett tudás eredménye :) Onnan tudjuk,hogy valaki már végig kínlódta a hibaüzeneteket, aztán a 2gigást 4esre,8asra a class2est 6osra cserélte,és működött a telepítés.
Nekem semmi személyes negatív élményem nincs, 8gigás class6os kártya, kb 6-7szer telepítettem-újratelepítettem, és minden alkalommal első klikkre fölment a droid,és működött. Viszont tudom,hogy különböző emberkék különböző hibaüzenetein mi segített. Tehát ami a telepítésnél le van írva, az a minimum, ezen kívül bármi megtörténhet,meg annak az ellenkezője is :) .Még az is,hogy mindent úgy csinálsz,ahogy mondják, mégsem sikerül. Mert,bár elképesztően jó munka, és sok időt szántak a fejlesztők a megteremtésére, de attól még nem natív droid egy natív droidos készüléken :) ezért hiba bármikor bármi lehet. Ennyi... :)

Nem elérhető Totek

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo8 Full EU 2012 R3 Q4
  • PDA: Motorola Defy +
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6505 Dátum: 2012, 08 23, 18:04:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen,így van.Azt viszont leírták,hogy ez egy buherált cucc, úgyhogy bármi megtörténhet. Azt se írták,hogy csak bizonyos WinMo-s ROM-mal működik,mégis volt itt olyan hsz,pár oldallal előbb,hogy semmi nem ment, pedig 8gigás class6os kártya volt,ext4re formázva,stb. Aztán lecserélte aWinMo-s ROM-ot, és gond nélkül felment a droid.
A lényeg: amiket itt írogatnak neked,hogy min 4, de inkább 8 giga, meg hogy class 2-4es kártyával ne is próbálkozz, az tapasztalati úton szerzett tudás eredménye :) Onnan tudjuk,hogy valaki már végig kínlódta a hibaüzeneteket, aztán a 2gigást 4esre,8asra a class2est 6osra cserélte,és működött a telepítés.
Nekem semmi személyes negatív élményem nincs, 8gigás class6os kártya, kb 6-7szer telepítettem-újratelepítettem, és minden alkalommal első klikkre fölment a droid,és működött. Viszont tudom,hogy különböző emberkék különböző hibaüzenetein mi segített. Tehát ami a telepítésnél le van írva, az a minimum, ezen kívül bármi megtörténhet,meg annak az ellenkezője is :) .Még az is,hogy mindent úgy csinálsz,ahogy mondják, mégsem sikerül. Mert,bár elképesztően jó munka, és sok időt szántak a fejlesztők a megteremtésére, de attól még nem natív droid egy natív droidos készüléken :) ezért hiba bármikor bármi lehet. Ennyi... :)

Nem is kell ,csak FAT 32-re formázni és mindent csinál magától!!! Csak annyi,hogy a  storge tövébe kell mindent másolni,amit letöltöttél és onnan indítani az instalt! Ennyi!
Bolond ember saját kárán tanul,okos meg a másén :)

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6506 Dátum: 2012, 08 25, 13:55:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is kell ,csak FAT 32-re formázni és mindent csinál magától!!! Csak annyi,hogy a  storge tövébe kell mindent másolni,amit letöltöttél és onnan indítani az instalt! Ennyi!
...szerinted nem kell :)
én telepítettem winmo alatt fat32re formázott sd-re,win7-mini partition tools wizard-dal fat32, ext4-re formázott sd-re,és minden alkalommal működött.
ÉÉs volt akinek se így se úgy, se sehogy...Illetve csak ext4re formázva,vagy ROM csere után...
Szóval ne magadból indulj ki feltétlenül.olvasd végig hányan hányféle hibába futottak bele,mielőtt ilyen bátran kijelented,hogy márpedig fat32 elég,és már működik is magától...szerintem :)

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6507 Dátum: 2012, 08 25, 13:59:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is kell ,csak FAT 32-re formázni és mindent csinál magától!!! Csak annyi,hogy a  storge tövébe kell mindent másolni,amit letöltöttél és onnan indítani az instalt! Ennyi!

szóval miközben neked meg nekem ilyen egyszerűen ment, voltak itt kismillióan,akik végigpróbáltak mindenfélét,és nem ment olyan magától a dolog:) Azt se írják(ill. az elején nem írták),hogy a 2 gigás sd valszeg nem elég neki. Aztán egy páran belefutottak,hogy 2 gigással nem ment a dolog. A class6-ost s csak utólag tették hozzá,meg hogy class2-essel ne is próbálkozz.
Persze neked is igazad van,volt aki összevissza másolta a telepítő fájlokat,aztán csodálkozott,hogy nem működik...
Száz szónak is egy a vége: minclass6os 8 gigs ext4re formázott kártyára szinte biztos ,hogy felmegy:) feltéve,ha jó a ROM :)
ennyi

Nem elérhető yau

  • Hozzászólások: 69
  • PDA: galaxy s8
  • PDA ROM: Nexus 7-5.1 elválló kijelzővel
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6508 Dátum: 2012, 08 25, 19:08:29 »
Sziasztok!
Leírom nektek, hogy én mit tapasztaltam.
Felraktam a 2gigás mem karira, amit az iGo miatt kaptam ajándékba. Semmit nem csináltam fat32 oszt felment működött. Aztán sokan írták a class10 hogy gyorsabb meg minden. Mivel én nem akartam a mystorage-ra rakni vettem egy 4gigás class10 kártyát. Nem vettem észre semmi különbséget. Bár ez szubjektív. Ami a lényeg én fat32 és rábíztam a telepítőre a dolgot. Mai napig használom bár az aksi fogyasztás bosszant egy kicsit. Arra jó, hogy megismerkedjen az ember az androiddal. Meg kipróbáljunk progikat. De tény a winmonak kapufa. De szerintem a 7-nek is. Meg a 8-al sem kellene erőlködni.
Én eddig vártam, hogy történjen valami, de sajnos semmi nem változott pedig nagyon bíztam benne, hogy rendes droid lesz az O2-böl. Jó kis telcsi csak rossz op rendszer fut rajta. Még a profilomat hagyom de sgs2 lett belőle. Más világ az biztos a sebesség az meg nem semmi.
Szóval android alatt olyan pikkpakk minden nem kell mindenféle buheráció meg segéd progi gondolok az iGo-ra.  Amúgy az O2 gps lényegesen jobban műkszik android alatt, mint winmo alatt. Még egy tapasztalat utoljára. A minitoollal ha a három partíciót létrehozzátok és a sorrend Fat32, ext4, swap mind primary akkor megspóroljátok telepítéskor a partícionálást.
Remélem tudtam segíteni.

Nem elérhető omni2

  • Hozzászólások: 1
  • PDA: omnia2
  • PDA ROM: I8000NXXIK5, IK5, IK3,
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6509 Dátum: 2012, 08 26, 17:06:10 »
Sziasztok,

először is nagyon nagy köszönet azért hogy végre droid van az o2-n  :ok:
azt szeretném megtudni hogy ha simán feltettem sd re automatával a CyanogenMod beta 2 -t, akkor innen mit tudok még fejleszteni, ez tartalmazza az összes előzetes frissítést?
jah és a gomb kiosztásról olvasgattam sok sok hozzászólást de nem akadtam rá hogy akkor lehet e valamit tenni vele..
meg még két kis apróság: nem tudom lezárni a telefont csak önmagától 5 mp után zár...és a képernyő pedig 5 mp után mindig kikapcsol és nem tudom ezt megváltoztatni
előre is köszönöm a segítséget!   (remélem sok hülyeséget nem kérdeztem  :) )

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6510 Dátum: 2012, 08 27, 19:11:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...szerinted nem kell :)
én telepítettem winmo alatt fat32re formázott sd-re,win7-mini partition tools wizard-dal fat32, ext4-re formázott sd-re,és minden alkalommal működött.
ÉÉs volt akinek se így se úgy, se sehogy...Illetve csak ext4re formázva,vagy ROM csere után...
Szóval ne magadból indulj ki feltétlenül.olvasd végig hányan hányféle hibába futottak bele,mielőtt ilyen bátran kijelented,hogy márpedig fat32 elég,és már működik is magától...szerintem :)

Hát nekem mindig felment manuálisan Linux alól. Nekem az volt a legegyszerűbb, mert ha nem működött akkor tudtam hogy én  censored tam el valamit XD
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6511 Dátum: 2012, 08 29, 10:43:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát nekem mindig felment manuálisan Linux alól. Nekem az volt a legegyszerűbb, mert ha nem működött akkor tudtam hogy én  censored tam el valamit XD

nahát,nekem meg mindig felment automatán,akárhogy csináltam :) ehhez képest itt egyfolytában belefutott valami hibába valaki...

Nem elérhető Totek

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo8 Full EU 2012 R3 Q4
  • PDA: Motorola Defy +
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6512 Dátum: 2012, 09 01, 07:55:53 »
Kérdés az okosaknak!!

Nem lehetne egészen egyszerűen a Galaxy S-nek a droidját rátenni az Omniára? Mintha Galaxsy-t telepítenénk.
Bolond ember saját kárán tanul,okos meg a másén :)

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6513 Dátum: 2012, 09 03, 23:46:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kérdés az okosaknak!!

Nem lehetne egészen egyszerűen a Galaxy S-nek a droidját rátenni az Omniára? Mintha Galaxsy-t telepítenénk.

most,hogy mondod...tényleg... de előbb menj be a nappaliba, és próbálj már lejátszani egy bakelit lemezt a dvd lejátszón...Lehet,rájössz,mi a hiba a felvetett kérdésben.... :)
Ez az egész o2droid fórum egy olyan hsz-al kezdődik,hogy "...szóltam ennek az Almar gyereknek, hogy az Omnia2 ugyanazokkal a hardver elemekkel van felszerelve,mint a Spica..." lévén a spica ugye egy natív droidos gép...tehát magyarul : megvan minden ,vagy majdnem minden driver az omnia2 hardver elemeihez, android alatt,csak össze kéne tákolni(még így is),hogy egy egészet alkosson,s ellátni mindenféle kísérővel,hogy működjön......
Szóval ha te felteszel,mondjuk,egy példa, egy super amoled kapacitív kijelző meghajtóprogramját egy amoled rezisztív kijelzőre, az mitől fog működni?asse tudná szegény driver,hogy melyik világon van,nem hogy működjön... :) De lehet rossz a példa. Viszont a lényeg ugyanaz...nem lehet a bakelitet lejátszani dvd lejátszón...Bár mind a kettő lemez...

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6514 Dátum: 2012, 09 08, 09:24:00 »
...gondolom a fejlesztés leállt :(
Hát itt az ideje egy androidos telefonnak :)
Mindazonáltal szép eredmény ez az o2droid. Köszönjük a fejlesztőknek... :taps: :ok:

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6515 Dátum: 2012, 09 10, 16:46:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
most,hogy mondod...tényleg... de előbb menj be a nappaliba, és próbálj már lejátszani egy bakelit lemezt a dvd lejátszón...Lehet,rájössz,mi a hiba a felvetett kérdésben.... :)
Ez az egész o2droid fórum egy olyan hsz-al kezdődik,hogy "...szóltam ennek az Almar gyereknek, hogy az Omnia2 ugyanazokkal a hardver elemekkel van felszerelve,mint a Spica..." lévén a spica ugye egy natív droidos gép...tehát magyarul : megvan minden ,vagy majdnem minden driver az omnia2 hardver elemeihez, android alatt,csak össze kéne tákolni(még így is),hogy egy egészet alkosson,s ellátni mindenféle kísérővel,hogy működjön......
Szóval ha te felteszel,mondjuk,egy példa, egy super amoled kapacitív kijelző meghajtóprogramját egy amoled rezisztív kijelzőre, az mitől fog működni?asse tudná szegény driver,hogy melyik világon van,nem hogy működjön... :) De lehet rossz a példa. Viszont a lényeg ugyanaz...nem lehet a bakelitet lejátszani dvd lejátszón...Bár mind a kettő lemez...

Na meglett a kedvem egész napra miután ezt olvastam :DDD
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6516 Dátum: 2012, 09 10, 23:34:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na meglett a kedvem egész napra miután ezt olvastam :DDD
De most komolyan...itt megy a diskurzus több ezer hsz óta,minden túlzás nélkül okosabbnál okosabb,és hozzáértőbbnél hozzáértőbb emberkék esnek át a fejükön, hogy valahogy összerakjanak egy működő droidot O2re, lépésről lépésre, hónapról hónapra sikerül ezt-azt hozzácsapni még a működő o2droidhoz, erre jön ez a fijú itt a végén,mikor már látszólag vége van  :'( és feltalálja a spanyolviaszt,hogy ne már,mér' nem rakjuk fel a galaxy ROM-ját, oszt jónapot...de komolyan?.... :)  Agyam eldobom....  :shock:
 Ez a tipikus esete annak,hogy az ember álmodik valamit éjjel, felébred, és félálomba leírja az ötletet...Aztán másnap meg néz,hogy mekkora marhaságot talált ki álmában :) Csakhogy ezt a hsz -t szerintem a kedves előttem szóló komolyan gondolta.... Ijesztő  :D

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6517 Dátum: 2012, 09 12, 12:11:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De most komolyan...itt megy a diskurzus több ezer hsz óta,minden túlzás nélkül okosabbnál okosabb,és hozzáértőbbnél hozzáértőbb emberkék esnek át a fejükön, hogy valahogy összerakjanak egy működő droidot O2re, lépésről lépésre, hónapról hónapra sikerül ezt-azt hozzácsapni még a működő o2droidhoz, erre jön ez a fijú itt a végén,mikor már látszólag vége van  :'( és feltalálja a spanyolviaszt,hogy ne már,mér' nem rakjuk fel a galaxy ROM-ját, oszt jónapot...de komolyan?.... :)  Agyam eldobom....  :shock:
 Ez a tipikus esete annak,hogy az ember álmodik valamit éjjel, felébred, és félálomba leírja az ötletet...Aztán másnap meg néz,hogy mekkora marhaságot talált ki álmában :) Csakhogy ezt a hsz -t szerintem a kedves előttem szóló komolyan gondolta.... Ijesztő  :D

Hát igen... a mai gyerekek el vannak tunyulva a sok szifon-tól és nem tudják hogy magában azt mennyire bonyolult volt megcsinálni hogy egyáltalán elinduljon a droid az O2-őn. És szerintem is gáz hogy egy ilyen fórumon ilyen üzenetet lehet látni  :hmm:
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Totek

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo8 Full EU 2012 R3 Q4
  • PDA: Motorola Defy +
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6518 Dátum: 2012, 09 13, 19:12:45 »
Örülök neki,hogy itt ilyen sok kockafejű van!!!
És nem kéne leszólni,valakit aki próbál kérdezni!!!!

Örülök neki,hogy ez nektek ennyire egyértelmű!

Azért kérdez az ember,mert nem ért hozzá!

Majmok! "tisztelt a kivételnek" Kinek nem inge ne vegye magára,kinek az még gombolja is be!

Nekem meg ez a véleményem!
Bolond ember saját kárán tanul,okos meg a másén :)

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6519 Dátum: 2012, 09 13, 20:21:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Örülök neki,hogy itt ilyen sok kockafejű van!!!
És nem kéne leszólni,valakit aki próbál kérdezni!!!!

Örülök neki,hogy ez nektek ennyire egyértelmű!

Azért kérdez az ember,mert nem ért hozzá!

Majmok! "tisztelt a kivételnek" Kinek nem inge ne vegye magára,kinek az még gombolja is be!

Nekem meg ez a véleményem!

Tudod, ha az ember 500x leírja ugyanazt akkor néha elszakad a cérna egy ilyen kérdésnél... Ja és a sok "majom és kocka" segít az ilyeneken mint te. Valamint ha valamihez nem értek akkor nem beszélek marhaságot. Az én kommentem meg nem rád vonatkozott hanem a mai tizenévesekre. Na de mind 1. Bár megírhatta volna szebben is pl.: nem menne rajta az SGS rom-ja mert más a hardver és ezáltal nem lenne driver sem az O2-höz. Ezért választották anno a Spica-t alapul, mert majdnem minden közös az O2-vel és így picit módosítva, de paszoltak a driverek. Bár még így is egy évbe telt egy fejlesztőnek hogy megírja a hiányzó drivereket valamint egybepakolja az egészet egy rendszerré és bugtalanítsa ami nem kis munka.
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6520 Dátum: 2012, 09 14, 09:06:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Örülök neki,hogy itt ilyen sok kockafejű van!!!
És nem kéne leszólni,valakit aki próbál kérdezni!!!!

Örülök neki,hogy ez nektek ennyire egyértelmű!

Azért kérdez az ember,mert nem ért hozzá!

Majmok! "tisztelt a kivételnek" Kinek nem inge ne vegye magára,kinek az még gombolja is be!

Nekem meg ez a véleményem!

Ne haragudj, 6500 hozzászólás van ebben a topikban, ebben a témában. Ennek legalább fele magyarázat, a tudatlanabbak okítására. Nem nagyképűen, türelmesen, 101-edszer is leírva ugyanazt,mert az emberke vagy képtelen, vagy nem akar,vagy csak lusta,vagy nem tud rákeresni arra a válaszra, aminek a kérdését ő utólag 100adszor is felteszi. Ha utánanéznél, tudhatnád,hogy leírtam, csomószor, udvariasan, részleteiben egy csomó dolgot,amit megtanultam itt a nálam okosabbaknál,és nem untam keresni,ha találni akartam válaszokat.
És ezután jössz egy ilyen kérdéssel(ismételném: 6500 hozzászólás, ebből kb 3250 ami magyarázza a dolgok lényegét. és a FAQ-ról nem is beszéltem... Tulajdonképpen nem szakadt el a cérnám, csak annyira , de annyira faék-szerűen egyszerű dologra kérdeztél elképesztően butát,te, aki szerint mi vagyunk a majmok,hogy nem álltam meg,hogy ne üssem le a magas labdát. Elnézést. És nem csak a "kockafejeknek"(ja és a "kockafej" nem én vagyok, én csak egy mezítlábas júzer-majom,aki kicsit jobban érdeklődik....) volt magától értetődő ez a dolog. Hanem a 3250 kérdést feltevő emberkének is. Lévén,hogy senkinek nem jutott eszébe megkérdezni,hogy ugyanbiza miért nem játsszuk már le a bakelitet a dvd lejátszón... Valahogy mindenki másnak nyilvánvaló volt,lévén,hogy volt erre is utalás,párszor, a 3250 válasz némelyikében...
I rest my case.
Peace.
 :)
Még egyszer elnézésedet kérem, bár tk. nincs miért.

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6521 Dátum: 2012, 09 14, 09:11:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudod, ha az ember 500x leírja ugyanazt akkor néha elszakad a cérna egy ilyen kérdésnél... Ja és a sok "majom és kocka" segít az ilyeneken mint te. Valamint ha valamihez nem értek akkor nem beszélek marhaságot. Az én kommentem meg nem rád vonatkozott hanem a mai tizenévesekre. Na de mind 1. Bár megírhatta volna szebben is pl.: nem menne rajta az SGS rom-ja mert más a hardver és ezáltal nem lenne driver sem az O2-höz. Ezért választották anno a Spica-t alapul, mert majdnem minden közös az O2-vel és így picit módosítva, de paszoltak a driverek. Bár még így is egy évbe telt egy fejlesztőnek hogy megírja a hiányzó drivereket valamint egybepakolja az egészet egy rendszerré és bugtalanítsa ami nem kis munka.

igaz,leírhattam volna így is  :p
Nekem valahogy nem jött,hogy így írjam, valószínűleg front volt,vagy mi .... annyira szőke volt a kérdés,hogy nem álltam meg leütni a magas labdát....
És fenntartom magamról,hogy távolról sem vagyok kockafej, majom inkább :)  De basszus,ha én majom vagyok.... na nem fejezem be, mert megint megsértődik az emberke :D

Nem elérhető Senkifia

  • Hozzászólások: 503
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Route 66+Tab 2 7.0
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 2 7.0+Samsung Omnia II
  • PDA ROM: I8000NXXL3+TouchFlo3D+
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6522 Dátum: 2012, 09 14, 09:22:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Örülök neki,hogy itt ilyen sok kockafejű van!!!
És nem kéne leszólni,valakit aki próbál kérdezni!!!!

Örülök neki,hogy ez nektek ennyire egyértelmű!

Azért kérdez az ember,mert nem ért hozzá!

Majmok! "tisztelt a kivételnek" Kinek nem inge ne vegye magára,kinek az még gombolja is be!

Nekem meg ez a véleményem!
Én, mikor nem értettem valamit (mert amikor ez a topik elindult, sok mindent nem értettem,amit ma már igen, bár a hardver-driver-összeférhető-összeférhetetlen már akkor is eléggé tiszta volt),szóval mikor nem értettem, először kerestem a választ a sok száz között... Aztán ha nem találtam,átírtam a keresett kifejezést....És mikor már nem tudtam,hogy írjam át,hogy megtaláljam a választ, akkor megkérdeztem. És még így is volt,amikor ledorongoltak,hogy "a  :google2: a barátod,keress, :olvass:és ne tégy fel fölösleges kérdéseket". És ezt megkaptam nem egyszer. De ismétlem: én csak azután kérdeztem,mikor már elkopott a billentyűzetem a kereséstől. És olvastam szorgalmasan a FAQ-ot, a hsz-okat, a válaszokat,akkor is,mikor pont nem az érdekelt. És olvastam az angol leírásokat amik a neten vannak az o2 droidról, meg a magyar leírásokat,amik nem itt jelentek meg... És próbáltam értelmeseket kérdezni. És senkit nem neveztem se kockafejnek se majomnak, ha ledorongolt, amiért 101edszer feltettem olyan kérdést,amire 100szor hangzott el a válasz. Sőt,én kértem elnézést,ismételten, és alázattal elmondtam,hogy kerestem(valószínűleg nem jó helyen) a válaszokat, de nem találtam, ezért kérdeztem 101-szer. na de ez én vagyok, a kockafejű majom, nem te, az intelligens homo sapiens,aki csuklóból kérdez,6500 hsz után, anélkül,hogy elgondolkodna, azzal a biztos tudattal,hogy mekkkora okosat talált ki...
úgyhogy én kérek elnézést....sőt... még az inget is magamra gombolom....

Nem elérhető zjoni

  • Hozzászólások: 3
  • PDA: samsung GT i8000
  • PDA ROM: 12345
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6523 Dátum: 2012, 09 14, 18:48:42 »
sziasztok!
Na asszonypajtás megunta, hogy winmo alatt sem és-sajnos- droid alatt sem működik rendesen a telefon funkció, ezért megkaptam a telóját. Azért az O2-es napoknak talán nem lesz vége miután az appok szépen futnak. Ezúton is hálás köszönet a fejlesztőknek!
próbáltam keresni de nem találtam:
-hogyan tudnám háttértárként használni az o2-t? Usb-hub? működik?akár winmó akár droid alatt?
köszi a válaszokat.

Nem elérhető alabama20

  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: iPhone 11 Pro SpaceGrey 256GB
  • PDA ROM: Gyári 8.0
Re: Omnia II Androiddal
« Reply #6524 Dátum: 2012, 09 14, 20:27:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok!
Na asszonypajtás megunta, hogy winmo alatt sem és-sajnos- droid alatt sem működik rendesen a telefon funkció, ezért megkaptam a telóját. Azért az O2-es napoknak talán nem lesz vége miután az appok szépen futnak. Ezúton is hálás köszönet a fejlesztőknek!
próbáltam keresni de nem találtam:
-hogyan tudnám háttértárként használni az o2-t? Usb-hub? működik?akár winmó akár droid alatt?
köszi a válaszokat.

Ha USB-kulcs ként szeretnéd használni akkor winmo alatt: Start=>Settings(beállítások)=>General settings(általános beállítások)=>USB connection(USB kapcsolat)=>Mass storage(Háttértár)=>itt állítod be hogy a kártyát vagy a telefon memóriát használja-e.
Előző telefonok(időrendi sorrendben): Nokia 3310 < Siemens MC60 < Nokia 5500 Sport < Samsung GT-I8000 < OnePlus X < Honor 9